Psychologia Stosowana (UJ)

Specjalista Psychoterapii Uzależnień (Warszawa/Kraków)

Małżeństwo

Rodzicielstwo

książek tysiące

rozmów godzin tysiące

przewrotnie

nazwana strona

Zainteresowanym spróbuję jednak krótko przybliżyć kim jestem.

Ukończyłem Psychologię Stosowaną na Uniwersytecie Jagiellońskim. Już na V roku pracowałem jako psycholog szkolny 🤷‍♂️🤦‍♂️ Wytrzymałem 4 miesiące. Za kolejne doświadczenia podziękowałem 🤣

Chwilę po dyplomie coś przyciągnęło mnie do terapii uzależnień i rozpocząłem(?) przygodę na oddziale stacjonarnym leczenia uzależnień. Wysoka 🤣 pensja i odległość zmusiły mnie jednak do przemyślenia
i w efekcie zachęciły do otworzenia prywatnego gabinetu psychologicznego.

Jak postanowiłem – tak zrobiłem. Otwarłem Centrum Psychoterapii, 5 poradni i oddział dzienny. Później poszło już szybko – kontrakt z NFZ, pierwsi pacjenci, kolejni i zanim się obejrzałem miałem za sobą kilka tysięcy godzin psychoterapii. Z tej drugiej strony, oczywiście ☺️.

W międzyczasie skończyłem szkolenie i zdałem egzamin na Specjalistę Psychoterapii Uzależnień.

A potem standard jak w moim zawodzie dzieje się zazwyczaj. Najpierw Szkoła Psychoterapii Uzależnień, potem Szkoła Psychoterapii. Próbowałem kilku podejść, jednak żadna z koncepcji nie dawała mi tego, czego od momentu gdy zacząłem pracować z pacjentami szukałem – zrozumienia. Zrozumienia natury ludzkiej, przyczyn różnych zaburzeń, zachowań.

Gdy okazało się, że moja wiedza, umiejętności, specjaliści nie mogą mi zaoferować ukojenia, zrozumienia i sposobu na poradzenie sobie z tym, z czym musiałem się zmierzyć spotkałem się
z koncepcją Wibracji Liczb ( więcej), która nie tylko pozwoliła mi zrozumieć wszystko to czego zrozumienia do tej pory poszukiwałem to jeszcze pokazała mi jak sprawić by odnaleźć szczęście.  

Od tamtej pory wiem, że klasyczna psychoterapia nie działa. Dlatego też pracuję inaczej. Jeśli więc jesteś zmęczony/zmęczona brakiem efektów terapii, w której uczestniczysz, jeśli mimo kolejnych prób leczenia wracasz do alkoholu, narkotyków czy innych używek, jeśli nie potrafisz zakończyć toksycznych relacji, albo po raz kolejny spotykasz na swojej drodze osobę wobec której czujesz się ofiarą – zadzwoń.

Mam za sobą dwadzieścia lat praktyki. Czy to dużo? Czy mało? Tysiące godzin prowadzenia terapii grupowej. Tysiące sesji indywidualnych. Sam nie wiem ile sesji terapii par.

Zarządzałem personelem, prowadziłem ośrodek w ramach publicznej ochrony zdrowia. Budowałem coś od podstaw. Jestem informatykiem. Dotykam konkretów. Oferuję Ci konkret. Zrozumienie i sposób na zmianę. Na życie w szczęściu i obfitości.

Jest tylko jedno pytanie

Czy weźmiesz?